Motive pentru care NightProwl este alegerea ideala

Motive pentru care NightProwl este alegerea ideala

Am ales sa ne rezumam la doar 5 lucruri esentiale pe care ar trebui sa le sti despre noi. Puteam construi o lista lunga, cu peste 20 de motive, insa consideram din start ca Discretia, Confidentialitatea oferita modelelor, Respectul reciproc, Transparenta decizionala – ca sa mentionam doar cateva din criteriile pe care orice studio de videochat ar trebui sa le bifeze, sunt la cel mai ridicat standard in cadrul studiourilor NightProwl.

NOI PUTEM DEMONSTRA! … nu doar prin vorbe, ci prin prezenta constanta a modelelor instruite de noi in topurile tuturor siteurilor cu care colaboram, rezultate verificabile, si recorduri ce depasesc venituri de 100,000 de dolari. Stim, suna ireal, poate nici noi n-am crede daca n-am fi fost chiar noi cei care avem astfel de realizari.

Si nu, nu-ti promitem ca vei avea si tu fix aceleasi performante financiare. Nu ne cunoastem, si in consecinta nu-ti putem promite mai mult decat ca, alaturi de NightProwl Studio, sansele tale de reusita si de a avea castigurile cele mai mari, cresc simtitor. Pe site-ul nostru vei gasi ofertele noastre si locuri de munca videochat.

Prin urmare, iti prezentam cele 5 argumente pentru care consideram ca noi suntem alegerea potrivita pentru tine :

Training rezultat din informare si experienta acumulata

Fondat in 2011 , studioul nostru s-a remarcat rapid, prin inovatiile aduse industriei de videochat, avand o contributie esentiala, si servind, fara falsa modestie, ca un reper al profesionalismului pentru multe alte studiouri din Romania.

Stiai ca NightProwl este cel mai longeviv studio videochat LiveJasmin ?

In 2014, echipa NightProwl si-a pus definitiv amprenta asupra activitatii de videochat la nivel International, prin fondarea evenimentului AWSummit, primul si singurul la acel moment dedicat performerilor si studiourilor, care, incepand din acel an, reuneste peste 1500 de participanti din toate colturile lumii, la Mamaia (initial la Iaki, apoi din 2017 la Phoenicia), oferind participantilor oportunitatea de a se dezvolta si de a invata lucruri noi prin care sa-si creasca activitatea si afacerile.

De ce iti spunem aceste lucruri ? Pentru a sublinia faptul ca, NightProwl – este acea companie de videochat din Romania, in adevaratul sens al cuvantului, cu o organizare impecabila si departamente special create sa rezolve diversele si complexele probleme, administrative sau de training, cu care un model de videochat se poate confrunta.

Echipa noastra administrativa si de training, face in permanenta schimburi de experienta si traininguri atat cu alte studiouri de videochat din intreaga lume, cat si prin vizite repetate la sediul site-urilor cu care colaboram.

Participam de asemeni la toate evenimentele internationale de specialitate, fie cele similare AWSummit, de unde ne informam despre ultimile noutati din domeniu, fie la evenimente generalistice ale industriei de videochat, unde cautam atat solutii pentru media buying (ca tu sa ai cel mai bun trafic) cat si inspiratie pentru dezvoltarea studiourilor noastre.

Cele mai bune site-uri de videochat

Cele peste 100 de evenimente internationale la care am participat, precum si zecile de vizite pe care le-am efectuat la sediile siteurilor cu care colaboram, s-ar putea spune ca ne pun intr-o pozitie privilegiata.

Noi am spune insa ca privilegiile de care ne bucuram sunt mai degraba un rezultat al muncii noastre eficiente, al atentiei pe detaliu si al programelor noastre de training. Ce site de videochat nu-si doreste cele mai profesioniste modele?

Indiferent de realitate, pentru tine, potential model NightProwl, un lucru este esential de cunoscut : pozitionarea ta pe site va fi cea pe care o meriti, iar daca te vei demonstra un model serios si muncitor, atunci cu siguranta vei fi remarcata rapid, si vei fi foarte vizibila pe site-urile pe care vei lucra.

Promovare in adevaratul sens al cuvantului

Asa cum deja am spus mai sus, suntem o companie complexa, si , din cunostintele noastre, singurul studio din Romania ce detine propria retea de trafic si propriul departament de media buying (achizitie de trafic). Ne asiguram astfel ca promovarea ta pe site-urile de videochat este la cele mai ridicate cote.

Optional, daca iti doresti chiar si mai multa vizibilitate, poti avea rezultate exceptionale pe canalele de social media, cu profilul tau de model, garantandu-ti si mai mult trafic pe care sa il valorifici in bani. Cat mai multi! Echipa noastra iti va acorda suport profesional in acest sens, si vei avea rezultate remarcabile extrem de rapid.

Eficienta in tot ceea ce facem

Suntem studioul de videochat din Romania care promoveaza calitatea si nu cantitatea. Acest lucru se reflecta si in programul nostru de lucru, preferand sa lucram doar 40 de ore pe saptamana, dar eficient, decat 60 de ore (sau chiar mai multe), asa cum se procedeaza la majoritatea studiourilor de videochat „care se respecta”.

Preferam sa fim eficienti, atenti pe fiecare detaliu, fie el de natura administrativa – astfel incat sa nu-ti lipseasca absolut nimic – fie de training, astfel incat sa ajungi intr-un timp cat mai scurt la castiguri de invidiat.

Multiple alte beneficii reale

Ne referim atat la beneficii financiare, care fac in permanenta parte din oferta noastra de angajare, precum bonusurile de angajare sau salariile minim garantate, ori concursurile lunare desfasurate de studioul nostru, dar in acelasi timp ne referim si la studiourile moderne , echipate corespunzator, dar si la oamenii prietenosi si gata sa te ajute sa devi urmatorul model de succes al NightProwl Studio.

Agențiile NightProwl

Galați
București